Přihlášení
prihlaska.png

V současné chvíli nepřijímáme nové přihlášky na celou hru.
Ještě se můžete hlásit do skupiny, která do hry vstoupí v pátek odpoledne.
Také je možné si zahrát krátkodobé role či různé bestie v naší armádě cpček.


Jestli jste si již přečetli základní informace a říkáte si, že byste na naši hru jeli, přihlašte se. Po vyplnění a odeslání krátkého dotazníku vás kontaktujeme a dohodneme se, jakou roli budete ve hře představovat.

Koho na naši hru přijmeme?

Víme, jak hru připravujeme, a dokážeme odhadnout, koho to bavit bude a kdo od hry očekává nesplnitelné nebo liché věci. Sice se nikdy nepodaří uspokojit všechny účastníky tak, jak bychom si přáli - taková je zákonitost larpů, které známe - , chceme už před hrou dát najevo těm, kteří by na hře spokojeni určitě nebyli, že to není hra pro ně. Cílem je, abyste se zbytečně netrápili na larpu, který je o něčem jiném, než vy chcete.
Pokud o hru bude více zájemců než volných míst, dáme přednost dle osobních preferencí.

Jakou roli tedy budu hrát?

Začněte tím, že se přihlásíte. Tím nám dáte najevo, že máte o hru zájem. Poté vás kontaktujeme a připravíme vaši roli.
Účast na naší hře u většiny hráčů bude podmíněna aktivní účastí při tvorbě role. Minimálně se bude jednat o dva až tři maily vyměněné s organizátory.

Co znamená odeslání přihlášky?

Odeslaná přihláška vyjádřila váš zájem o hru. Nicméně podmínkou účasti na hře jsou dvě jiné věci - připravená role a zaplacený účastnický poplatek. Zatímco na placení je času dost, role se připravují teď a v příštích třech měsících.
Je na vás, abyste připravili alespoň hrubě svoji roli. Takže pokud jste v přihlášce údaje o své roli vůbec nevyplnili nebo otázky odbyli pokaždé stejným komentářem ("vymyslím časem", "hovno" atd…), tak zejména od vás čekáme ještě nějaká moudra. Navíc, pokud se s námi nedomluvíte a svou roli nebudete řešit, můžete časem přijít na to, že vše, co jste chtěli hrát už ve hře je a vám nezbývá nic jiného než hrát něco jiného či sedět doma.
Na druhou stranu, pokud jste například již do přihlášky napsali hromadu podnětů a my se vám kvůli postavě ještě neozvali, neděste se. Nejsme stroje a prostě nám to nějaký čas trvá. I proto role řešíme tak brzo.

Co když se přihlásím, budu mít vytvořenou roli, ale nebudu moct nakonec přijet?

Počítáme s tím, že se tato situace může stát. V takovém případě vaši roli bude hrát někdo jiný.

Jak vyplňovat přihlášku

Přihláška má 3 části
První část jsou informace o hráči. Slouží nám jako kontaktní a identifikační informace. Je nutné je uvést.
Až na přezdívku nebudou nikde veřejně uváděny. Ta bude uvedena v v seznamu přihlášených (může to být i vaše jméno, pokud přezdívka nebude uvedena).

Druhá část zjišťuje preference hráče. Pomůže nám určit, jaká role se pro vás bude hodit. Nezapomeňte, že píšete o vás, o hráči. Většinu polí je nutné vyplnit.

Třetí část není nutné vyplňovat. Pokud ale již při přihlášení máte nějaký skvělý nápad či jen přání ohledně vaší role, rovnou ho sem napište. Je možné vybírat ze stránky Co hrát, nechat se jí inspirovat nebo vymyslet něco naprosto nového. V každém případě bude role dotvořena později na základě diskuze s organizátory.

Na zmíněnou přihlášku pokračujte tudy: Přihláška

Zákeřné otázky

Velmi matoucí pro někoho můžou být otázky "cíle hráče" a "cíle postavy". Nezapomeňte, že hráč jste vy, postava je vaše role, kterou hrajete. Tyto dvě otázky se mohou a nemusí vylučovat. Cíle hráče spíše určují způsoby, jak chcete jednat. Cíle postavy říkají čeho chce vaše postava dosáhnout, ale většinou už nemusíte určovat jak.
Příklad: Cíle hráče uvedu "chci si zabojovat", v cílích postavy může být např. "chci pomstít smrt svého otce zabitím draka". Docela jasné a jednoduché. Chci najít draka a umlátit ho.
Příklad 2: Cíle hráče uvedu "rád řeším různé hádanky", v cílích postavy bude "chci pomstít smrt svého otce zabitím draka". V tomto případě bude draka asi těžké najít (pomocí řešení různých hádanek) a nakonec k jeho zabití bude stačit vychytralá lest.